Aktualności

Kolejka 12

• autor: Jaccek, 2011-10-31 22:28

KS Tyrowo 8:2 Burza Słupy

Bolesna porażka na wyjeździe, czyli 8:2 oraz mecz w naszym marnym wykonaniu. Kolejny nieudany mecz wyjazdowy, niestety nie przełamaliśmy passy złych spotkań na wyjazdach w których nie strzeliliśmy przeciwnikowi więcej niż 2 gole. Poza bardzo dobrym wykonaniem wolnego przez Boruckiego które zamieniło się na bramkę tak na prawdę prawie nic nie można było pochwalić.  Obrona dziurawa, napastnicy śpiący, bramkarz chwile słabości, tylko trochę walki w środku pomocy. Mało oddanych strzałów na bramkę przeciwnika i słabe krycie zaowocowało stratą 5 bramek w pierwszej połowie. Na drugą połówkę meczu wyszliśmy z opuszczonymi głowami ale strzeliliśmy dość szybko dwa gole, wspomniany wyżej wolny Boruckiego oraz akcja sam na sam Węgrzynowskiego. Trzy kolejne bramki stracone w dziecinny sposób, po błędnym wybiciu naszego zawodnika a także fatalnych próbach wybicia piłki przez naszego bramkarza który rozegrał całkiem przyzwoitą pierwszą połowę. Wynik 8:2 .... Zostawia wiele do życzenia na następny i ostatni mecz w tej rundzie z Jonkowem 05.11.2011r. w Słupach o godzinie 14.00. Panowie postarajmy się zostawić w tej rundzie jeszcze dobre wrażenie. Nie dajmy za wygraną bo przeciwnik przyjeżdża na bardzo łatwe 3 ptk. Trzeba ostro przepracować zimę....i może będą to nasze ostatnie przegrane .. ; ]