Aktualności

Kolejka 7

• autor: Jaccek, 2011-09-24 19:27

Burza Słupy 1 : 4 Tęcza Biskupiec

Dziś podejmowaliśmy u siebie dobrze radzącą sobie w tym sezonie Tęczę Biskupiec. Skład znów inny i ustawienie również, ale to dało tylko same korzyści. W pierwszej połowie graliśmy jak równy z równym, lecz  było mało strzałów na bramki. Jeden ze strzałów Tęczy okazał się skuteczny i już w 1 połowie objęli prowadzenie. Po przerwie nie czekaliśmy długo i straciliśmy 2 bramkę. Chwile później po podaniu Kuczyńskiego, Borucki strzela kontaktowego gola.  w 60 Minucie trener zrobił zmianę raczej rzadko spotykaną ponieważ na boisku pojawił się nasz drugi bramkarz, był to jego debiut w naszych barwach. Niestety nie można go zaliczyć do  bardzo udanych... z czasem straciliśmy trzecią i czwartą bramkę. Zabrakło szczęścia i wykończenia bowiem Kuczyński miał parę dogodnych sytuacji sam na sam z bramkarzem jednak brak doświadczenia spowodował że Adrian nie zdołał posłać piłki do bramki przeciwnika.  Z pewnością jest to mecz najlepszy w tym sezonie. Szkoda wyniku.. Mogliśmy wygrać lub chociaż zremisować gdybyśmy tylko poprawili skuteczność. Mecz dobry wynik nie najgorszy więc zostaje tylko czekać na następny mecz i zdobyć pierwsze 3 ptk w tym sezonie.